Vítejte na našem webu

Novinky- většinu informací naleznete také na mém Facebooku ZDE

29.7.2016 Bria je březí! Bria is pregnant!

 

4.7.2016 Omlouvám se za delší neaktualizaci, za to máme spoustu novinek, začneme postupně:

ATOS vom Nilpferdhof v Německu složil IPO1 (99,85,96) a IPO2 (100, 95, 99), gratulejeme! 

Naše úžasná Bria od Hanácké hory byla nakryta v Německu výborným psem Bowie vom Clan der Wölfe je to Vicemistr BO Německa 2016 nominovaný na mistrovství světa FMBB 2017. Přijímáme záznamy na štěňátka!!!

RODOKMEN

 

Naši BLACKBERRY a BELATRIX jsou oba oficiálně HD A, ED 0, SA 0, máme obrovskou radost ❤️

 

Po krytí Brii jsme si udělali v Německu a dále ve Francii menší dovolenou, ze které přinesu brzy foto Brii i Bobíka (Apophis). Celkem jsme najeli pres 3000 km, videli Alpy i Atlantik.

A aby nebylo radostí málo importovali jsme z Francie fenečku Meribel de la Valle de Luvry, máme ji chviličku, ale zatím je perfektní a docela dominantní suverénka

 

 

9.4.2016 Máme volná štěňátka z vrhu C (Zuart von Kaftan x Casiopea od Hanácké hory) na prodej / We have available puppis from litter C (Zuart von Kaftan x Casiopea od Hanacke hory)

5.4.2016 Nové video malých maliňáčků z vrhu C / New video of C-litter puppies

 

30.3.2016 Nové video našeho Bobíka (Apophis vom Nilpferdhof)

30.3.2016 Nové fotky malých maliňáčků / New photos of C malinois puppies

18.2.2016 Casi se dnes narodilo 7 štěnátek (3 pejsi a 4 fenky) / Today Casi birth to 7 puppies (3 boys and 4 girls)

21.01.2016 Casiopea je březí! / Casiopea is pregnant! 

26.12.2015 Naše Casi byla nakryta v zemi původu Belgii, výborným pracovním psem Zuart von Kaftan

9.12.2015 Videa našich mladých maliňáčků z vrhu B. Blackberry a Belatrix

 

15.11.2015 Bria byla nakryta francouzským psem/ Bria was mated with french stud dog

Atos a Azazello v Německu, Anubis v Rakousku a náš Apophis složili BH, děkujeme a přejem dál jen to nej!

1.10.2015 Všechna štěňátka jsou v nových domovech, krom těch které jsme si nechali, pejska Blackberry a fenku Belatrix

20.9.2015 Máme volného pejska Boomer a fenku Berenice/ Boomer and Berenice for sale

Boomer dnešní video 3  měsíce: 

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na telefonu nebo e-mailu

20.7.2015 VIDEA z 5 týdnů! Některá štěňátka jsou volná  /  Some of these puppies are available:
PSI/ MALES:
Boomer https://youtu.be/1rk7DpamtEY
Buster https://youtu.be/deP6_E4131M
Bowie https://youtu.be/Skerl43LEyY
Blackberry https://youtu.be/kS3rpV3Epl4
Bafomet https://youtu.be/FO0AdTuNpp8

FENY/ FEMALES:
Blair https://youtu.be/TUiMO0kRp3M
Belatrix https://youtu.be/18Z8RbOasVY
Berenice https://youtu.be/k6X2bHS9Jgg

17.7.2015 Se štěňátky je opravdu veselo, a tak se staráme, aby byla správně socializovaná. Většinou každý den k nám chodí lidé, štěňátka jsou v kontaktu s našimi psy (hlavně jejich bratrance Bobíkem- Apophisem, který se k nim chová neuvěřitelně pěkně), byly jsme také na výletě na louce poblíž lesů, jeli jsme autem, takže štěňátka mají najeto prvních 50 km, s autem a vlastně zatím s ničím probém nemají. Spíš jsou hodně oprsklí :-D Máme je v bytě, někdo se tomu hodně diví, že máme PRACOVNÍ plemeno jako je maliňák v bytě a ne v kotci, jakto asi, nejsme normální?! Víte upřímně já jsem ráda, že máme možnost mít štěňátka v bytě, mají (téměř) 24 hodinový dohled, jsou zvyklá na běžné zvuky a dění domácnosti (vysavač, mixér, pračka, TV, rádio, různé druhy podlah, bouchám jim při krmení a hraní bambuskou nebo různými chrastítky... ), díky tomu, že jsou v bytě jsou také téměř neustále udržování v čistotě. A v neposlední řadě díky tomu, že je mám pořád pod dohledem (opravdu jsou mnohem lepší než televize) můžu sledovat jejich vývoj a povahy. Neměnila bych, i přes to časté utírání loužiček a spol. mi to stojí :-) Jak už jsem psala, socializaci rozhodně neopomíjíme, pravidelně chodí na trávu na dvůr a brzy se seznámí i s ruchem ulice a máme v plánu se jet podívat i do lesa. A také mnohem víc! A teď nějaké fotky :-) Na Facebooku máme nové album (mělo by být vidět i těm, co FB nemají) ZDE

JEŠTĚ JE VOLNÝ JEDEN CHLAPEČEK- pouze do výborných podmínek!!!

 

22.6.2015 VRH / LITTER B

16.6.2015 Narodila se nám štěňátka maliňáčků 5 pejsků a 3 fenečky!/ Our B malinois litter is here! 5 Males and 3 females.

FOTO ZDE/HERE

12.5.2015 Březost naší Casiopey je potvrzena/ Pregnancy of Casiopea is confirmed! Přijímáme záznamy na štěňátka

11.5.2015 Byli jsme se podívat na FMBB, kde jsme potkali 3 majitele maliňáčků z vrhu A a pejsky Azazella "Atze" a Atose "Hippo", všichni říkali, že jsou s pejsky spokojení, to jsem moc ráda a doufám, že budou i nadále, držím moc palce. Na RTG byli Azazello v Německu, který má HD B, Anakin v Řecku je negativní. ZDE jsou fotky Azazella, Atose a našeho Apophise

7.5.2015 Bohužel aplíčci nebudou :-( Je to pro nás velmi smutné

13.4.2015 Máme nakrytou Casiopeu!!!

30.3.2015 Čekáme malé aplíčky! Březost naší appenzellky Christinky byla dnes potvrzena/ We are waiting appi puppies!

15.3.2015 Video maliňáčka Anubis vom Nilpferdhof, žijícího v Rakousku, jsou moc šikovní, všichni 3 :-) Děkuji, Sabine, za skvělou péči o něj!

7.3.2015 MÁME NAKRYTOU TÝNU!!! INFO ZDE

19.2.2015 Nechali jsme vyšetřit naší appenzellku Christinu, jestli nese gen pro dlouhou srst a přišla výborná NEGATIVNÍ zpráva :-) Dlouhosrstý appenzell je nestandartní a bohužel se v Evropě poslední dobou objevují, proto jsme Týnu raději vyšetřili. Dnes tedy víme, že Týna nebude mít žádné dlouhosrsté potomky :-)  

10.2.2015 Naši A aplíci měli 1. rok!

1.2.2015 Video našeho Bobíka- Apophis vom Nilpferdhof

 

Na Facebooku se rozjela taková "hra", kdy 5 dnů, každý den přidáváte svého psího miláčka, jeho fotky a povídání o něm a nominujete zase někoho dalšího. Ne každý FB má a docela se mi to líbí, tak moje povídání budu dávat i sem.
Začala jsem 28.1.2015

Den 5., den poslední a můj první pes, úžasný a nezapomenutelný Jack, Angelo Novaboon Paradise
Jaký byl? Byl to Pan pes a zároveň klaun, který měl rád publikum a rád dělal hlouposti, rád se předváděl. Moc nemusel cizí lidi, přesto kdykoliv vstoupil do výstavního kruhu byl duší šampión. Později se i stal šamionem ČR, grand šampionem ČR, mezinárodním šampiónem krásy... mohl by mít titulů mnohem více, kdybychom víc jezdili. Mohl mít také více zkoušek (měl ZZO, ZOP, BH, 1 závod ZM i s obranou), kdybych s ním nezačala pořádně cvičit až v jeho 5 letech... Od malička se pral s problémy s DKK a artrózou, ale měl život rád :-) Prožili jsme spolu polovinu mého života, ani nedokážu napsat, jak můj život obohatil a jak moc mi chybí. Chybí mi tolik, že toho o moc víc nenapíšu. Jeho odchod byl tak nečekaný a náhlý, že mám stále pocit, že je jen někde u babičky na hlídání...
Moc mi chybíš Jackie :'(  :'(  :'(

31.1.2015 Den 4. Christinka :-)


Už cca od doby kdy měl Jack rok (2004) jsem u každého appenzellího vrhu prosila mámu o apličku, v každém vrhu jsem ukazovala nějakou krásnou princeznu, ale další aplík nepřicházel v úvahu... Až konečně v roce 2011 se to podařilo, díky Lence Schönbekové a díky mému milovanému Tomovi. Od léta jsme se tedy mohli těšit ze dvou aplíků. Christinka byla už jako štěňátko opravdu výjimečná, v dravosti, hravosti i inteligenci převyšovala štěňata NO, říkali jsme v té době, že je našim nejlepším pracovním štěnětem ovčáka appenzellka... Jak čas běžel, Týna dospívala a v něčem jakoby se čas zastavil :-)
Výstavy nás moc nebaví, pár titulů Týna má, ale není to pro nás to hlavní. Týna také složila zatím 7 zkoušek ZZO, BH, ZM, UPR1, FPR1, FPR2 a IPO1 a budeme se snažit dál ;-) Mám radost, že dokáže skládat i takovéto zkoušky, ačkoliv není pracovním plemenem.
Christinka je pořád opravdu výjimečná, je hodně zvláštní oproti všem našim psům, ale i přes některé její zvláštnosti ji máme rádi. Má takový zvláštní smysl pro humor a někdy mi ráda dá najevo, že hru ovlivňuje především ona a jindy, když si zase říkám, jak mě vypeče, zazáří a každý v blízkém okruhu ji obdivuje... Je to zkrátka naše Ťuli i Šáša Kristy. Je chytrá, chvílemi až vyčůraná, má mimořádnou schopnost komunikovat s jinými psy, nejvíc ji asi vystihuje slovo bláznivá, taková ona totiž je, je pro prostě každou srandu ;-)
Moc za ni děkuji chovatelce a úžasné osobě Lence

30.1.2015 Den 3. a naše BRIA OD HANÁCKÉ HORY :-)


Vlastně to byla úplná náhoda, že jsem si ji pořídila, (přátelé od NO nezlobte se, každý jsme jiný), byla jsem v tu dobu poněkud zklamaná NO a Hana Motyčková zrovna chtěla Briu prodat, tak jsem si řekla zkusím to... Původní myšlenka byla, že to zkusíme a časem se nejspíš rozloučíme. Ale osud to asi chtěl jinak, protože fena jako je Bria se prostě pryč nemůže dát :-) Hanka mi ji dovezla přesně na mé narozeniny v pondělí 14.11.2011, Brie bylo 7 měsíců a začala se psát jedna liščí kapitola mého života.
Ze začátku jsme spolu hodně bojovaly, Bria byla poněkud "volnomyšlenkářská", ale postupně i díky pomoci přátel jsme to zvládly. Největší zásluhou na tom má určitě sama Bria, která prostě miluje cvičení a vůbec cokoliv trochu akčnějšího. Díky ní mě konečně začaly trochu bavit i obrany, což jsem do té doby fakt nemusela. Ale se psem jako je ona vás to prostě bavit "MUSÍ" :-D
Jaká je? Je nehorázně akční, temperamentní, nikdy za tu dobu, co jí mám jsem ji neviděla unavenou, možná jen pár hodin po porodu 8 štěňat :-) Pokud nás někdo potká na cvičáku, když ji jdu venčit, může vidět menší robustní maliňačku, která mě zuřivě táhne na plac za jekéhokoliv počasí. Nic ji neodradí, chce tam pořád, i když zrovna docvičila a může mít za sebou všechny  3 disciplíny. Někdy mám pocit, že jsem pro ni jen držák na odměnu a její soukromý animátor, ale občas mě překvapí a vzbudí ve mě iluzi, že jsem třeba i něco víc :-D Sociální chování má takové, že jsou jí lidi většinou úplně ukradení, kašle na ně, pokud náhodou nejsou na place a nemají nějakou kořist, prostředí také neřeší, jela se mnou i autobusem a tramvají, v budovách je většinou jako doma, ale většinou ji štve, pokud se nic neděje. Na obraně je dost razantní, taky má opravdu obdivuhodnou schopnost střídat vruchy a útlumy, lidem se proto zdá, že je velmi snadno ovladatelná... Musím říct, že není, aspoň pro mě ne :-) Ale jde to, jak jsem psala bojujeme, byla by totiž ohromná škoda mít tuto úžasnou fenu zavřenou jen v kotci.
Moc za ní dnes děkuji a jsem ráda, že mi ji osud přivál do cesty, obdivuji ji za její neutuchající elán a chuť úplně do všeho. Obdivuji ji za tu sílu a energii, kterou dokáže se svými 57 centimetry vyvinout. Doufám, že spolu budeme bojovat ještě hodně dlouho (a snad i nejen samy mezi sebou) a doufám, že si svým temperamentem nepřivodí nějaká další zranění (V létě si natáhla kolenní vazy tak, že jsme musely mít více než čtvrt roku pauzu) a bude zdravá. Také jí moc děkuji za ten roztržený prst, kdy si mou ruku spletla s míčkem, díky za spoustu kousnutí, třeba za procvaklý ret a díky za ten monokl, se kterým jsem trávila poslední Vánoce (ze stopy měla fakt velkou radost). I když Tě Brio někdy proklínám za to jaká jsi, buď stále taková, protože za to jaká jsi, jsi prostě úžasná :-)

29.1.2015 Den 2., můj Bobík :-)


Vlastně přesně nevím, co mám psát, je toho tolik, co jsme za ten 1 rok spolu zažili. Píšu tu o něm docela často, jak mě neustále překvapuje tím, co zase provedl, ale tak nějak mě to vždycky spíš pobaví a nedokážu se na toho mého malého hajzlíka zlobit. Musím se přiznat, že s ním mám úplně jiný vztah než s jakýmkoli jiným psem, co jsem kdy měla. Je to asi tím, že je můj první odchov, moje "děťátko", ale cokoliv ten spratek udělá, vždycky je ve mě aspoň kousek pocitu bezpodmínečné lásky k němu. Ať trhá peníze, madračky, ať mě kousne do obličeje nebo mě táhne po zemi, když chce sežrat exteriéráka, je to můj Bobí a já toho spratka prostě žeru :-D Možná je to těmi každodenními chvilkami, kdy se dokáže úžasně přitulit, jsou to drobné chvilky, kdy dokazuje, že je uvnitř velmi empatický. Třeba jako když jsme cvičili na place a Bobík dostal za odměnu hračku a běžel si s ní běhat pryč a mě se udělalo nějak špatně a musela jsem si dřepnout, ani nevím jak, ale rázem byl u mě a tulil se jakoby mi říkal "jsem u tebe, bude to dobré". Prostě mi dělá radost. Po pracovní stránce je to velký kořistník, má výborné vždy plné silné zákusy, dokáže také velice dobře střídat vzruchy a útlumy, když chce, tak je s ním poslušnost super a ke stopám má také výborné vlohy (jen je nesmím pohřbít). Myslím, že jsem také nikdy neměla tak chytrého psa, takže se bavíme i učením různých "kousků, pacičky, zajíček, kolo, skrz"... Stačí mu opravdu pár sekund a vše pochopí (což může být v budoucnu na IPO problém :-D ). Naopak v něčem by se dalo říct, že je úplně dutý, a to při nějakém zákazu, zatím jsme "vyhráli", že na gauč nesmí, ale stejně to už skoro rok zkouší denně aspoň 5x, s postelí to bylo prostě nemožné, takže je Bobík jediný pes, který kdy mohl u Toma do postele :-D Na povel "dolu" se přimáčkne do postele ještě víc, vrtí ocasem a nejde vyhodit, taky rád machruje na Christinku, která do postele nesmí (sem tam má výjimku, ale ta na povel "dolu" reaguje hned).
Mohla bych tu o něm psát celý den, ale kdo by to četl ;-) , chcete-li Bobíka poznat, přijďte se na něj podívat, snad vás nekousne :-) (neručím)

28.1.2015 Naši první maliňáčci mají 1 rok!

5 dnů, 5 psů, 5 příběhů. Za nominaci děkuji Katce Komárkové

Den první- začnu možná neobvykle těmi (skoro) nejmladšími, je to proto, že dnes mají moji maliňáčci úžasňáčcí svůj první rok! :-) Jsou prvním mojim vrhem, proto jsou pro mě tak báječní. Byli tolik očekávaní a já doufám, že i svým pánečkům splní (snad i překonají) očekávání.
Já jsem si s nimi užila skoro 8 týdnů (s některými i déle), bylo to náročné, ale bylo s nimi tolik legrace, že se zase moc ráda vrhnu do dobrodružství zvaného odchov maliňáků. Poslední dny/týdny byly ve znamení vstávání před pátou, kdy začínala sranda, chodili jsme spát po jedenácté, kdy "dětičky" usnuly v obýváku a já je spící přenášela do kuchyně, kde měly bednu. Pak jsem mohla začít dělat taky něco jiného. Užívali jsme si každý den naplno, jezdili jsme na cvičák, kde jsme jim s Tomem (a kamarády, co přiložili ruku k dílu jako třeba  Pavel Soukop ) postupně stavěli výběh.
Každý z nich je osobností, zatím ale podle zpráv dělají radost a doufám, že budou dělat radost celý svůj život, ať jsou sami pořád veselí. Přeji svým psím dětem, aby byly hlavně zdravé, v brzké době se asi většina chystá na RTG a já doufám, že budou samé dobré zprávy.
Z tohoto našeho prvního vrhu jsem si nechala pejska Apophise alias Bobíka, ale on je tak jedinečný, že si zaslouží vlastní vyprávění (je to totiž pořádný spratek).

HAPPY BIRTHDAY TO MY WONDERFUL KIDS!

 

27.1.2014 Přidávám videa dvou kluků A maliňáčků. Jsou skvělí :-)

ARNAUD- alias Kája se svým pánečkem Mirou Haitlem

 

 

AZAZELLO- alias Atze s pánečkem Martin Preissendörfer z Německa

18.1.2015 Byli jsme s Christinou na výstavě v Nitře, kde obdržela oba dny res. CAC, res. CACIB

Vše nejlepší v novém roce 2015

30.11.2014 Dnes jsme po opravdu hodně dlouhé době byli s naší appenzellkou Christinou na mezinárodní výstavě v Nitře, kde získala tituly CAC, CACIB, BOS. Máme radost!

Týna- 17 měs.

18.11.2014 Včera jsem s Briou složila IPO3, splinily jsme body na účast na Výběrových soutěžích 2015, musíme ještě pilovat, ale mám velkou radost z poslušnosti za 95 bodů, rozhodčí byla paní MVDr. Glisníková, děkuji ZKO Zlín Mladcová a Davidu Polzerovi za figurování

Děkuji za video "krokodýlka" maliňáčka Anubis vom Nilpferdhof z Rakouska

Moc děkuji za fotky aplíka Aeneas vom Nilpferdhof našeho nádherného odchovance v Holandsku

5.11.2014 Fotky Arnaud vom Nilpferdhof

2.11.2014 Dnešní zkoušky:

Ozzy- Asgart Poldarom BH 55 bodů

Christina Šťastná Berjanka FPr2 96 bodů

Casiopea od Hanácké hory IPO1 82, 93, 96

včera  Casiopea složila ZZO na 55 bodů

 

Bobík- Apophis vom Nilpferdhof má VIDEO Z OBRANY

 

28.10.2014 Plánujeme vrh aplíků- INFO

16.10.2014 Video ze včerejšího "kousání" maliňáčka Arnaud vom Nilpferdhof alias Kája, díky majiteli Mirovi za vzornou péči

 

6.10.2014 Appenzellík Aeneas vom Nilpferdhof alias Andy včera zabodoval na výstavě v Nizozemí- Velmi nadějný, BOB! Gratuluji a mám radost

Malináček Anubis vom Nilpferdhof má nové video, děkuji majitelce (thank you) Sabine:

11.9.2014 Fotky krásné fenečky appenzella Avalanche vom Nilpferdhof alias Sany

 

30.8.2014 Budeš nám navždy chybět, náš Jackie Nikdy nezapomeneme!

 

Aeneas vom Nilpferdhof- u nás Eneášek <3  je od poloviny srpna v novém domově v Holandsku, u skvělých pánečků a jejich 4-letého aplíka

31.7.2014 Konečně jsem sepsala povídání o odchovu našich miminek, tak jak to cítím, tedy žádná odbornost... Ale přála jsem si to někam sepsat.

Přidávám fotky našich psích miminek u nových pánečků:

Amonet alias Ami bydlí u Uherského Brodu

 

    Azariel              27.7. odjel do Německa

 

Azazello alias Atze bydlí v Německu

 

Anubis bydlí v Rakousku

 

Audrey bydlí v Jeseníku

 

 

13.7.2014 Nějak jsem zapomněla napsat, že jsme byli s Týnou (Christina ŠB) na výborném závodě Kaděrov, a získaly jsme v poslušnosti ZVV1 97 bodů ze 100 a skvělé 2.místo!

9.7.2014 VIDEO OBRANA CASIOPEI, děkujeme za figurování Davidu Polzerovi

30.6.2014 Přidávám nové VIDEO POSLUŠNOSTI CASIOPEI

+ VIDEO POSLUŠNOSTI BRII z 4/2014

28.6.2014 Naše skvělé holky složily zkoušky!

13

CASIOPEA s Tomem BH 58 bodů

CHRISTINA s mou maličkostí IPO1 261 bodů

 

22.4.2014 Nějak nestíhám aktualizovat, věnuji se naplno štěňátkům, které ještě máme doma. Jsou úplně úžasní a již brzy také půjdou k novým pánečkům. Chodí mi samé dobré a radostné zprávy od pánečků, kteří již mají od nás maliňáčka doma. Přidávám fotky od nových pánečků, mé fotky štěňátek a video maliňáčků z jejich 7 týdnů (pozdě ale přece).

AZAZELLO pilně trénuje v Německu

AUDREY lumpačí v Jeseníku

 

   

25.2.2014 Fotky našich psích miminek přidávám do alba na Facebooku (odkaz je v sekci vrhu), maliňáčci už nám běhají po bytě a je s nimi spousta legrace. Aplíčci jsou zatím hodná plyšová miminka, která většinu dne prospí (pokud se nekrmí, jsou to totiž pěkní cvalíci). Nové fotky jsem doplnila do tabulek k miminkům.

10.2.2014 Máme malé appenzellíky/ We have appi puppies

 

29.1.2013 Máme štěňátka maliňáčků/ We have mali puppies

3.1.2014 Christina je březí! / Christina is pregnant! :-)

27.12.2013 Bria je březí! / Bria is pregnant! :-)

24.12.2013 Veselé Vánoce a Šťastný nový rok! Merry Christmas and happy new year!

11.12.2013 CHRISTINA BYLA DNES NAKRYTA!!! Pokud vše výjde, na začátku února se budeme těšit z malých aplíčků, oba rodiče mají výbornou nekonfliktní, vyrovnanou povahu

1.12.2013 Dnes jsme ještě natočili stopu Brii

30.11.2013 BRIA BYLA DNES NAKRYTA ŠPIČKOVÝM PSEM ANTRAX OSTRARYKA!!! doufáme, že se na konci ledna dočkáme malých maliňáčků 

Maliňáčci

24.11.2013 Mám moc šikovné a VÝBORNÉ holčičky: Bria od Hanácké hory IPO2 98, 95, 96- celkem 289 VÝBORNĚ

Christina Šťastná Berjanka FPr1 97- VÝBORNĚ

7.11.2013 Asgart Poldarom "Ozzy" HD B/B, ED 0/0

28.10.2013 Jsem se s Briou zúčastnila Memoriálu J.Václavského dle IPO1 v ZKO Štěpánov, umístili jsme se na 2. místě. Děkuji za fotky CHS Mi-JI J.Kolář

Bria chůzeBria kontrolák

25.10.2013 Casiopea od Hanácké hory je RTG negativní HD A/A ED 0/0 a Christina Šťastná Berjanka složila 20.10. zkoušku UPr1

11.10.2013 Zúčastnili jsme se závodu při Mistrovství MSKS v IPO1, bohužel jsme nedopadli příliš dobře, Bria byla nejmladší pes mistrovství a tedy velké rezervy jsme ještě měly, obzvlášť na stopě, kde kvůli větru (což ještě nemáme nachozeno) jsme získali 74 bodů, na poslušnosti bohužel Bria nevydržela na dlouhodobém odložení a shodila velice nešťastně překážku. "Nejlepší" na konec, a proto jsme se na obraně v úplném závěry nechaly diskvalifikovat... Video z obrany:

 

3.10.2013 Připravujeme SEMINÁŘ S MARTINEM PLECHÁČKEM INFO ZDE

Seminář s Martinem Plecháčkem

16.9.2013 Fotky Brii s jejím otcem Junkersem, díky Vendě Nečasové. Nová videa našich mladých psů Ozzy    a   Casi

Bria a JunkersBria a Junkers

25.8.2013 INFO O NAŠICH PLÁNOVANÝCH VRZÍCH MALINOIS A APPENZELL NA ZIMU 2013 ->>ZDE<<-

24.8.2013 BOM Bria od Hanácké hory složila IPO1, za silného větru, bez předmětu 82 stopa, 94 poslušnost (bez sedni), 98 obrana.

31.7.2013 Fotky pejska z vrhu F- Franco Nero 7 měsíců

Franco NeroFranco Nero

24.7.2013 Info o plánovaném vrhu appenzellů

18.7.2013 Náš milovaný Jack dnes oslavil 10 let! Přeji mu, aby tu s námi byl ve zdraví, pořád takový lumpík jaký je, ještě hoooodně dlouho <3

JackJack

Dostal dort, který mu moooc chutnal. Druhá fotka je z nedávného navštívení zámku Lednice, naši aplíci a vlk Kinských.

16.7.2013 Roxy má nová videa, pánečci Fleur nám poslali fotky

Fleur

30.6.2013 Christina Šťastná Berjanka složila ZM (46,47,45) a Roxy Honajzer opět IPO3 (89- bez předmětu, 95, 95) na LVT Hexer

22.6.2013  Christina  byla dnes zbonitována s nejlepším možným výsledkem 455y A 55 A0

26.5.2013 Christina má nová videa POSLUŠNOST a OBRANA

22.5.2013 SV Rožnov pod Radhoštěm

ChristinaJack

Nedávno jsme byli na Speciální výstavě KŠSP s (nejen) našimi raplíky, Jack získal V1 a titul Nejlepší veterán BOV, Týna V2, Res.CAC. Počasí bylo sice velmi deštivé, my si ale výstavu moc užili. Maďarská paní rozhodčí Annikó Istvané Juhasz bylo moc příjemná a férová.

20.4.2013 Všechna štěňátka jsou již v nových domovech, necháváme si fenku Flame

30.3.2013 Máme volné fenky

 

Bria složila SPr1 (obrana dle IPO1) na 99 bodů VIDEO

19.3.2013 Volné jsou tyto fenečky a jeden pejsek:

FergieFleur

Fergie (fialový obojek) a Fleur (oranžový obojek)

 Štěňátka jsou velmi temperamentní, zvídavá, nebojácná, jsou žravá a mají zájem o hračky.

18.2.2013 Štěňátka jsou již natetovaná, očkovaná, několikát odčervená, mají svá jména  a moc se těší na nové pánečky! Máme volná štěňátka!

13.2.2013 Nabízíme štěňátka NO, předpoklady kvalitní povahy a zdraví! Fenku možno solidnímu zájemci i do spolumajitelství. Nezávazná návštěva po tel. domluvě vítána. Štěňátka jsou velmi kontaktní, akční se zájmem o pamlsky i hračky. Volejte na +420776112027

Pokud byste měli zájem o štěňátko appenzella přidala jsem inzeráty štěňátek k odběru

1.2.2013 Nové fotky štěňátek z 5 týdnů, někteří jsou stále volní! ALBUM

Štěňátka

28.1.2013 MVP Trenčín a nové fotky štěňátek

ŠtěňátkaŠtěňátka

Včera jsme byli na výstavě s Týnou v Trenčíně, kde obddržela titul CAC, dnes jsem vyfotila štěňátka v jejich 31 dnech, jak řádili s Týnou ZDE

19.1.2013 Náš web prošel menší změnou, jelikož jsem si také zařídila svou chovatelskou stanici "vom Nilpferdhof", pokud se vše povede plánuji na tuto stanici chovat appenzellské salašnické psy a "maliňáky". Splnila jsem si tímto jeden ze svých snů a doufám, že mé odchovy budou přínosem pro obě plemena, to ale ještě hodně předbíhám ;-). 

16.1.2013 Všichni už koukáme na svět, začínáme vymýšlet lumpárny a těšíme se na pánečky, které pořád hledáme! Nové fotky máme v albu

ŠtěňátkaŠtěňátka

 

 

7.1.2013 Přidala jsem nové fotky z 10 dnů štěňátek do jejich alba ZDE

6.1.2013 Christina dnes získala na NVP Brno CAC a Národního vítěze!

5.1.2013 Máme tu další videa tentokrát Bria OBRANA a Roxy OBRANA

2.1.2013 Přejeme vše nej do nového roku a přinášíme video z výcviku našeho Roxyho  STOPA  a APORTY

a STOPU Cassie

29.12.2012 Včera se nám narodilo 7 "statečných"  štěňátek!!! Všechna jsou vlkošedá, jsou to 3 pejsci a 4 fenečky. Porod proběhl bez komplikaci, Cassie se o ně vzorně stará :-) První fotky ZDE

Štěňátka