Malinois pups

Naše úžasná Bria od Hanácké hory byla nakryta v Německu výborným psem Bowie vom Clan der Wölfe je to Vicemistr BO Německa 2016 nominovaný na mistrovství světa FMBB 2017. Přijímáme záznamy na štěňátka!!!

RODOKMEN

 

 

Přijímáme rezervace na štěňátka ze zahraničního pracovního spojení špičkových rodičů!
Otec vicemistr Německa 2016 Bowie vom Clan der Wölfe, IPO3, HD A1, ED 0, pochází z velmi úspěšného spojení finsko-německé krve, Bowie je mladý talentovaný pes, velice vyrovnané povahy, vyniká silnou obranou a chutí do práce

Matka Bria od Hanácké hory, účastnice mistrovství BO 2015 a VS 2015, IPO3, HD A, ED 0, velice temperamentní fena, vždy připravena do akce, vyniká razantními obranami, velkým kořistnickým pudem i výborným sociálním chováním. Její otec je Junker de Alphaville Bohemia (Solero des Teutones x Targa des Loups de Genain) přes matku Brittany Mi-Ji vede krev Cartouche Bomazde a Klemm vom Rotten Falken.

Předpokládáme vyjímečná štěňata velice vhodná pro výcvik, výborných povah, silné stavby těla a kvalitního rodokmenu. Odběr v říjnu 2016

CHOV Malinois - CHS vom Nilpferdhof

Priority našeho chovu:

  1. ZDRAVÍ

  2. POVAHA

  3. typický exteriér

 

O naše štěňátka se budeme pečlivě starat, dostanou základy socializace:
  • od budou k nám chodit návštěvy, aby si štěňátka zvykala na cizí lidi. Mimo to je samozřemostí naše celodenní péče
  • budou zvyklé, jak na venkovní, tak vnitřní prostředí
  • budou mít kontakt s našimi psy
  • dáme jim prvotní základy k ulehčení budoucího výcviku (seznámíme je s míčkem, hadrou, pamlsky...)
Štěňátka budou očkovaná, odčervená, dobře živená a zdravá. Ke štěňátku dostanete kupní smlouvu, očkovací průkaz a balíček pro štěňátko. Trvalý kontakt s novými majiteli je velice vítán, rádi poradíme či pomůžeme s výchovou, výcvikem, výstavami... Všechna štěňátka obdrží Pet passport, Průkaz původu s výkonostní knížkou- PP bude štěňátkům vystaven později, PP popřípadě exportní PP ihned zasíláme novým majitelům.
Štěňátka budou k odběru po tetování/čipování a dostatetečné socializaci s matkou a sourozenci, cca od osmi týdnů.

ODCHOVEM TO PRO NÁS NEKONČÍ! Ráda podám pomocnou ruku nebo poradím ohledně výchovy, výcviku, výstav, chovu, zdraví... čehokoli co se týká našeho odchovu (a psů obecně), proto se na mě neváhejte obrátit. Trvalý kontakt s majiteli našeho odchovu je pro nás velmi důležitý!

 

ZÁJEMCŮM O NAŠE ŠTĚŇÁTKA

Pokud Vás zaujalo krytí nebo uvažujete o štěňátku po naší fence, neváhejte mě kontaktovat. Ráda zodpovím dotazy ohledně našich psů, odchovu, potomků. krycího psa i plemene obecně. Je pro mě důležité, aby se štěňátka dostala do správných rukou a doufám, že k tomu pomůže i plné poskytnutí informací a chovatelského servisu z mé strany. Vždy kryji fenky tak, aby mi tzv. "nevadilo", kdyby nám doma zůstalo nějaké štěňátko, aby mělo ty nejlepší předpoklady být zdravé, chytré, pěkné...

Mám zájem na  dalším kontaktu s novými majiteli našich štěňátek, je to pro mě důležité jak z chovatelského hlediska, že vím jak štěně roste, že je zdravé a jak se chová. A také je to pro mě důležité z lidského hlediska, protože každé mé štěňatko je pro mě jedinečné. Samozřejmě chápu, že ne každý zájemce o štěně má touhu si neustále psát či navštěvovat chovatele, ale byla bych ráda, kdyby mi alespoň jednou za čas přišlo krátké info a fotka našeho odchovance.

Doufám v seriózní zájemce, kteří ví, co BOM je zač a co potřebuje (jak už jsem psala výše, ráda se vším pomůžu, poradím, vysvětlím) a kteří mu nabídnou ideálně práci. Chci také podotknout, že v kupních smlouvách mám uvedené předkupní právo na štěně, prosím tedy, počítejte s tím, pokud uvažujete nad koupí štěněte od mě. Preferuji "lidský" přístup, domluvu, pokud nastanou nějaké problémy, věřím, že se vždy dá domluvit.

 

REZERVACE ŠTĚŇÁTKA

Rezervace štěňátka je u nás možná jakožto "předběžná rezervace" do narození štěňátek. Když se narodí, už víme kolik jich je, kolik je pejsků a kolik fenek, pak je již třeba jako rezervaci uhradit rezervační poplatek.  Rezervační poplatek Vám zajistí, že štěňátko neprodáme nikomu jinému. Tento poplatek činí nejméně 25% ceny štěněte a je nevratný, samozřejmostí je smlouva o rezervačním poplatku na štěně, kde jsou podmínky rozepsány (např. pokud byste měli zarezervované štěňátko vhodné do chovu a u štěněte by se objevila nějaká vada neumožňující mu budoucí chov, bude poplatek samozřejmě vrácen).