Vrh C 18.02.2016

Ze zahraničního krytí přímo v zemi původu Belgii narozeno 7 štěňátek, 3 pejsci a 4 fenky.

7 puppies, 3 males and 4 females

Štěňátka se nám opravdu velice líbí, jsou velmi vyrovnaná, všechna jsou dravá, kořistnická, nebojí se naopak jsou velmi suveréní až oprsklá. Do 6 týdnů byla štěňátka odchovávaná v bytě, poté se přesunula do venkovního výběhu a kotce, štěňátka jsem (jako i ta minulá) brávala autem, byla i na výletě, kde se v naprosto cizím prostředí chovala úplně stejně jako v domácím prostředí, také na pěších mini procházkách jsou velmi suveréní nic neřeší nebo jsou spíše nadšená z nových podnětů. Sami od sebe si nenechají nic líbit, dokonce jsou drzí i na svou mámu a na nás, o čemž svědčí naše velmi pokousané ruce :-)

 

Zuart von Kaftan (Belgie)

HD A, RING 3, DNA

Zuart na nás velice zapůsobil, byl opravdu extrémní, velice dominantní, tvrdý,  temperamentní.

Je to pes silné stavby těla, mohutné hlavy, syté barvy. V Belgii byl vyšetřen RTG jako HD A, v Německu má HD B, jak majitel sám uvedl, pes s jakýmkoliv problémem by nemohl zdolávat těžké překážky a kousání jaké v belgickém ringu jsou. 

 

 

Casiopea od Hanácké hory

Casi

HD A, ED 0, DNA, IPO 2, BH, ZZO

Casi je fena s výbornými sociálkami, neřeší nic a nikoho, všude vleze, je to velká kořistnice, je temperamentní, velmi ráda spolupracuje, na poslǔsnosti i při obraně je hodně rychlá, vyniká plnými klidnými zákusy. Po štěňátkách plánujeme složení IPO3, příp. dalších zkoušek a možná zkusíme i nějaký závod.

Casiopea je výborná matka, v jejím prvním vrhu bylo 8 štěňat, všechna si majitelé chválí, my jsme si nechaly 2, jsou velmi dravá, velice temperamentní, výborných sociálek, RTG kyčlí, loktů a páteře v 7 měsících vypadaly výborně

 

Working dog


 

 

FOTO INFO ÚSPĚCHY
  Cassius  
  Crispy  
  Crocodile  
  Carmina  
  Catelyn
 
 
  Cersei  
  Cortina